Video kotiček

Štafeta semen

Eko tabor

There are no translations available.

Dragi starši, vaši otroci vam sporočajo, da so srečno prispeli v Vinharje nad Škofja Loko.

Seznam sprejetih otrok in čakalni seznam

Spoštovani starši,

kot določa Pravilnik o sprejemu otrok v vrtec, pod šifro, s katero ste bili pisno seznanjeni, objavljamo seznam sprejetih otrok in čakalni seznam.

seznam sprejetih otrok

seznam čakajočih

Informacija o nadaljnem sprejemu otrok v vrtec

Spoštovani starši.

Po zasedanju komisije za sprejem otrok v vrtec, vam predstavljamo nadaljnji potek sprejema otrok v vrtec.

Komisija za sprejem otrok v vrtec se je sestala 8. 4. in 9. 4. 2014. Na komisiji smo oblikovali prednostni vrstni red, iz katerega izhaja seznam sprejetih otrok in čakalni seznam za vrtec prve izbire, kar je v primeru Vrtca Antona Medveda Kamnik lahko do 5 enot.

Tisti otroci, ki niso bili sprejeti na komisiji, se bodo razporedili na čakalne liste po letnikih rojstva in številu doseženih točk.

Na komisiji, 9. 4. 2014 smo potrdili, da trenutno razpolagamo z 218 prostimi mesti. Od tega smo lahko glede na doseženo število točk in navedeni vrtec prve izbire (do 5 enot), sprejeli 210 otrok, kar pomeni, da je ostalo 8 nezasedenih mest. Le-ta so ostala nezasedena, ker je bilo v te enote manj želja v okviru vrtca prve izbire.

Nezasedena prosta mesta:

Letnik rojstva 2010

Enota

Nezasedena mesta

Sonček

2

Marjetica

Letnik rojstva 2011

Tinkara, poldnevni program

Oblaček

Letnik rojstva 2012

Letnik rojstva 2013

1

Po odločitvi Sveta vrtca o vseh ugovorih vlagateljev in sklenjenih pogodbah o medsebojnih pravicah in obveznostih med vrtcem in vlagatelji, se bodo v vseh treh vrtcih v občini Kamnik čakalni seznami združili v enoten centralni čakalni seznam.

Če se bo po vzpostavitvi centralnega čakalnega seznama, v katerem koli vrtcu v občini sprostilo še kakšno mesto poleg zgoraj navedenih nezasedenih mest, bo vrtec glede na doseženo število točk oziroma mesto na centralnem čakalnem seznamu, k vključitvi povabil starša otroka, ki je ta vrtec/enoto na vlogi označil kot eno želenih izbir.

Sporočilo staršem otrok, ki so se odpravili na Eko tabor

Spoštovani starši,

sporočamo vam, da so vaši otroci srečno prispeli v Vinharje. Pričakalo jih je lepo, sončno vreme, tko da se že veselijo novih dogodivščin.

Glasbena delavnica "Z igro v glasbeni svet" je odpovedana

Spoštovani,

obveščamo vas, da je glasbena delavnica "Z igro v glasbeni svet", ki je bila predvidena v četrtek, 10. 4. 2014 ob 17.30 uri  v enoti Rožle zaradi premajhnega števila prijavljenih otrok in staršev odpovedana.

Lep pozdrav.

Check-out children