Video kotiček

TRADICIONALNI SLOVENSKI ZAJTRK

There are no translations available.

V petek, 21.11.2014 je v Pestrni zelo lepo dišalo... dišalo je po jabolkah in medu, saj smo praznovali Tradicionalni slovenski zajtrk.

Pridružili so se nam župan Marjan Šarec, poslanec Matej Tonin, čebelar Boštjan Romšak in sadjar Valentin Zabavnik. Družili smo se ob prijetnem programu vrtčevskih otrok in zaposlenih, na koncu pa smo skupaj posadili še jablano.

Vsi otroci so se tekom dopoldneva udeležili še delavnice čebelarja Boštjana Romšaka.

Bilo je lepo in sladko, zato se že veselimo naslednjega srečanja.

Folklorna skupina vrtca v Domu kulture Kamnik

There are no translations available.

V soboto, 22. 11. 2014, je v Domu kulture Kamnik potekala prireditev Ples in glasba izpod Kamniških planin. Na prireditvi so se predstavili tudi najmlaši folkloristi s plesno postavitvijo Majhna sem bila, pod vodstvom mentoric Melite Lah, Monike Corner in Aleksandre Intihar.

Zahvaljujemo se staršem za vso podporo in pomoč.

folklora

Centralni čakalni seznam-november

There are no translations available.

Centralni čakalni seznamV priponki prilagamo centralni čakalni seznam za november 2014

Centralni čakalni seznam- oktober 2014

V priponki prilagamo CČS, oktober 2014

Jesenska akcija cepljenja lisic

There are no translations available.

Uprava RS za varno hrano, veterinarstvo in varstvo rastlin bo 4. oktobra 2014 pričela z jesensko akcijo cepljenja lisic proti steklini. Akcija bo trajala predvidoma do 20. novembra 2014.

Glavni namen akcije je varovanje ljudi pred to izredno nevarno boleznijo, zaradi katere vsako leto po svetu umre več kot 55.000 ljudi, večinoma otrok. S položenimi vabami nameravamo aktivno zaščititi populacijo lisic v slovenskih gozdovih, ki predstavlja rezervoar stekline, ter tako preprečiti širjenje bolezni.

Polaganje vab se bo izvajalo na celotnem ozemlju Republike Slovenije, z višine 300 m. Uporabljena bodo naslednja letališča: Letališče Jožeta Pučnika, Portorož, Murska Sobota in Novo mesto; po potrebi bodo vključena tudi letališča v Celju, Slovenj Gradcu in Divači.

POMEMBNO

Ne dotikajte se nastavljenih vab za lisice! O tem poučite tudi otroke!

Če najdete vabo na svojem dvorišču ali vrtu, jo primite z vrečko in odvrzite v najbližji grm ali v smeti.

Če je prišla vsebina vabe v stik s sluznico ali svežo rano, to mesto dobro sperite in umijte z milom. Ker se vsak stik z vsebino vabe obravnava kot ugriz stekle živali, nemudoma obiščite najbližjo antirabično ambulanto. Telefonske številke z naslovi antirabičnih ambulant so priložene!

Če vas ugrizne ali opraska potepuška ali divja žival, obiščite najbližjo antirabično ambulanto!

Prepovedano je prosto gibanje psov na javnih mestih!

Izogibajte se stikom s potepuškimi in divjimi živalmi!

Več o sami akciji cepljenja lisic proti steklini in sami bolezni najdete na spletni strani Uprave RS za varno hrano, veterinarstvo in varstvo rastlin http://www.uvhvvr.gov.si

Plačilo računov za vrtec

There are no translations available.

Občina Kamnik je za opravljanje storitev javne blagajne sklenila pogodbo z Delavsko hranilnico.

Občani, ki bodo račune za storitev vrtca plačali v gotovini na okencu Delavske hranilnice na Tomšičevi 11, Kamnik, ne bodo plačali provizije. Banka bo stroške dogovorjene provizije zaračunala Občini Kamnik.

Check-out children

Snežakovo srce